Můžu být těhotná?

onecat
3. kvě 2024

Ahojky, trošku se rozepíšu... 1.4. jsem měla MS normálně jak ji mívám cyklus 28 dní.. ovu měla být 15.4. ale mohla se opozdit nebo být dřív nevím přesně..sex jsme měli 12.4., 13.4.,16.4., 20.4.. MS měla přijít 29.4. ale nepřišla..TT jsem si dělala 29.4. byl tam duch..dnes je to 5 den zpoždění ráno test duch ale o něco výraznější než v Pondělí..a teď odpoledne jsem začala krvácet..udělala jsem další test před chvilkou a čárka je silnější než ráno.. Mužů ještě doufat že jsem těhotná nebo to odchází? Testy nemám vyfocené abych mohla ukázat..Prosím o radu. Děkuji

rosalindamelinda
3. kvě 2024

Většinou se tady tomu říká biochemické těhotenství. Asi vám napíšou některé ženy, že je to prostě "biochemko" - pokud je + TT a přesto se rozjíždí MS. Uvidíte, jak bude silná. V MS cyklu ale můžou být takto dlouhé "výkyvy", klidně i týden, takže 5 dní není tak moc.

onecat
autor
3. kvě 2024

@rosalindamelinda děkuji..budu čekat a uvidím

jaja01k
3. kvě 2024

@onecat Je možné, že se těhotenství udrží, stává se, i když výjimečně, že žena i přes těhotenství menstruuje. Ale pravděpodobnější je, že to s krvácením odejde. Pro jistotu bych si po skončení menstruace ještě udělala test, ale moc bych v pozitivní výsledek nedoufala.

onecat
autor
3. kvě 2024

@jaja01k děkuji

onecat
autor
6. kvě 2024

Tak jsem si dělala test a sněhobílo 😟 tak zkusíme další měsíc.. děkuji za rady holky 😊

anicka909
7. kvě 2024

@onecat tak snad se zadaří 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru